נגינה לוגו 1.png

שלום להורים

החוגים של נגינה בצבעי הקשת מתנהלים בקבוצות קטנות של 3-6 ילדים בכל קבוצה.

מאחר ומדובר בגיל הרך וכל הרגישויות שכרוכות סביב הגיל הכל כך עדין הזה אנו מבקשים ממכם ההורים שיתוף פעולה הדדי והבנה על מנת לתת לכל ילד את ההזדמנות לנגן באווירה נעימה. לעיתים נוצרים מצבים בהם דפוסי ההתנהגות של ילד אחד עלולה להשפיע על היכולת ועל הרצון של ילד אחר להשתתף בחוג, לכן אנו מאפשרים למדריכים שעברו אצלינו הכשרה אינטנסיבית להחליט על אופי השיעור ועל השילוב הנכון בין הילדים על מנת ליצור קבוצות מתאימות שפועלות יחד בצורה כייפית ומוצלחת. 

 

התלמיד הרשום מתחייב לציית להנחיות המדריך, כמו כן חל איסור על התלמיד הרשום להשחיט כלי נגינה, להתנהל באלימות פיזית או מילולית ולהפריע באופן סידרתי למערך השיעור.

 

במידה והילד מחליט לפרוש אין החזר כספי, אבל בתמורה לערך הכספי הנותר ניתן לקבל שיעורים פרטניים לתלמיד הרשום או לאח / אחות / הורה מאותה משפחה באותה שנת ההרשמה בלבד.

לדוגמא: אם ב2019 התלמיד הרשום פורש לאחר 3 שיעורים, יוכל התלמיד הרשום או בן /בת משפחתו לקבל שיעורים פרטניים לפי הערך הכספי של 9 השיעורים הנותרים, בשנת 2019 בלבד.

 

במידה והתלמיד הרשום לא עומד בהסכמי ההתחייבות , המדריך מקבל את הסמכות להוציאו מהחוג לצמיתות או להעבירו לקבוצה אחרת. במידה והוחלט להוציאו מהחוג, יוכל התלמיד או בני משפחתו להנות משיעורים פרטניים בתמורה לערך הכספי שנותר כמו שצויין בסעיף 3 באותה שנת הרשמה בלבד.